1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >
  5. Ужгород

Горять холодильники й прилади: обурені закарпатці і далі "гримлять" у Фейсбуці

20.11.2022 16:49 Ексклюзив

Наразі вимкнення світла є однією із актуальних проблем для всіх жителів України.

Масштабні ракетні атаки по всій можливій енергетичній інфраструктурі із боку ворожої армії й далі спостерігають в областях України. Ворог безжально руйнує те, що наразі є найціннішим та найпотрібнішим для усіх українців. Напружена ситуація у державі у результаті пошкоджень енергосистеми не дозволяє безпечно користуватись енергоресурсами. Внаслідок цього, щоб знизити навантаження на електромережу, у всіх областях почали вводити графіки погодинних відключень електроенергії. Та унаслідок подальших ворожих обстрілів, зокрема і потужної електромережі на Івано-Франківщині, були введені й аварійні відключення по всій Україні.

Розуміючи ситуацію із необхідністю раціонально використовувати енергоресурси, таким чином допомагаючи якнайшвидшій стабілізації енергомережі в державі, в громадах Закарпаття почали теж економно вмикати електроенергію. Насамперед економія розпочалась із вуличного освітлення. Відтак, у всіх районах почалось поетапне відключення, згідно графіків, оприлюднених завчасно у соцмережах.

Та не зважаючи на загальне усвідомлення ситуації у державі й той факт, що у зруйнованих росіянами населених пунктах, люди тижнями й місяцями відрізані від світла та необхідних комунікацій, на Закарпатті поспішили привернути увагу до себе. Найперше люди почали критикувати і звинувачувати у цьому владу та вимагати пояснень, відтак вимагати роз'яснень від енергетиків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чому лиш у нас, де такий графік - на 48 годин?

Серед найбільш актуальних питань, якими спішили майже "засипати" компетентних осіб в соцмережах були найперше: а коли включать? А як надовго? Чому лиш у нас, наше село? Та навіщо ті графіки, одні і ті вулиці вимикають щоденно?

Як зазначали місцеві жителі у соцмережах, у багатьох населених пунктах людей залишили без світла на більше як на 21 годину. Одними з таких сіл, як видно із дописів, є Зарічево Перечинської ОТГ.

Але і в інших населених пунктах області, як обурюються жителі, ситуація із відключенням електроенергії була не найкраща. До слова, на Мукачівщині, люди були змушені сидіти у темряві дві доби

Через відсутність електроенергії на достатньо великий період часу, в людей, як вони відзначають, стали псуватись продукти у холодильниках й морозилках. До того ж, після увімкнення світла, спостерігався стрибок напруги, що значно погіршувало роботу електротехніки та виводило її із ладу. Крім цього відрізаними від світла не на одну-дві години залишились й магазини. А через цю ситуацію освітні заклади були змушені перейти вже укотре на дистанційний режим роботи.

І, врешті, не будучи надто егоїстичними у своїх судженнях та ставлячи себе на місце українських солдатів, ряд коментаторів відзначали на тому, що кілька годин без світла - ще не трагедія. І усе це можна витримати, не поспішаючи одразу одразу "бити у дзвони". Люди наголошують: хай нині в областях України й сидять без світла, та із надією на перемогу українських воїнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага! Стало відомо які райони Закарпаття залишаться без електроенергії завтра /СПИСОК

На Закарпатті трапилась масштабна пожежа: у вогні ледь не згоріло четверо людей /ВІДЕО

Школярка вбила однокласника через нерозділене кохання /ПОДРОБИЦІ