1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Драгуни допомагають захисникам всією родиною /ФОТО

14.11.2022 14:49 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Героїзм воїнів, якими захоплюється увесь світ, самовідданість і висока жертовність українських волонтерів – основні ознаки нашого драматичного часу.

Героїзм воїнів, якими захоплюється увесь світ, самовідданість і висока жертовність українських волонтерів – основні ознаки нашого драматичного часу.

Родина Драгунів – одна з тих, яка у час випробувань невтомно займається благочинністю і волонтерством. У мирний час з їх боку була підтримка талановитих дітей, фінансування спортивних змагань і важливих суспільних акцій, а з 2014 року добротворчість більше зорієнтована на підтримку наших визволителів та внутрішньо- переміщених осіб.

Зовсім недавно закарпатський підприємець і громадський діяч Володимир Драгун отримав чергову відзнаку - нагрудний знак від командира 101 окремої бригади ТРО за внесок у зміцнення обороноздатності України та за активну співпрацю

Трохи раніше, у травні ТВО командира військової частини Юрій Левко так написав у листі подяки: «Шановний Володимире Михайловичу! Від себе особисто та від імені особового складу військової частини А7125 висловлюємо вдячність за співпрацю та підтримку військової частини, за надання благодійної допомоги, оперативні реагування на наші звернення. Ваша відповідальність , ділові та людські якості мають велике значення в такий непростий час, а Ваша волонтерська діяльність і співпраця з підрозділами Збройних Сил України є вагомою підтримкою для виконання завдань по захисту нашої країни та наближує нашу Перемогу у війні, яку розпочала россія. Слава Україні!» (Орфографію цього офіційного документу збережено).

Про невтомну діяльність волонтера вдалося поговорити з ТВО командира військової частини Юрієм Левком.

-Наша співпраця з моїм другом Володимиром Михайловичем почалася задовго до широкомасштабного нападу, - розповідає співрозмовник. – Ще у 2014 році коли почалася війна, Володимир Драгун звернувся з пропозицією допомогти нашій частині. Під час війни армія , солдати потребують всього – від зброї, до ліків, харчів і сигарет. Володимир Михайлович старався усе це привезти, а оскільки його підприємство випускає яблучні соки, то ці напої він постачав регулярно у великій кількості. Після 24 лютого потреба у багатьох речах – тепловізорах, бронежилетах, куртках, взутті відразу зросла. Це була зима і наші хлопці особливо потребували комплектів термобілизни. Володимир Михайлович блискавично вирішив проблему – наші захисники за лічені дні отримали високоякісну білизну з країн ЄС, а ще чудові теплі куртки з Франції й Чехії. За всі ці 9 місяців ми з ним завжди «на короткому дзвінку», він негайно відгукується на наше прохання і так само швидко вирішує проблему. Величезне значення для наших хлопців має безвідмовність    і дивовижна оперативність нашого друга і волонтера. Це тим більше дивовижно, тому що Володимир Михайлович надає активну допомогу не лише в Берегівському, але і в інших районах Закарпаття.

Справді, Володимир Драгун тримає на контролі і потреби солдатів з інших регіонів – Тячівщини, де він народився і виріс, Рахівщини, Хустщини…   Автомобільна техніка, ті ж таки берци, куртки, розвантажувальні жилети оперативно надходили для потреб земляків.

При тому, що численні відзнаки за волонтерську діяльність вручено тільки Володимиру Михайловичу, цілком очевидно, що ця робота є результатом участі всієї родини Драгунів – зокрема, брата Михайла Михайловича, на якого перемістилася значна частина підприємницьких обов’язків, адже щоб допомагати армії, треба заробити необхідні кошти. (Взагалі, на дев’ятому місяці війни становище багатьох українських підприємців дуже ускладнилося і щоб триматися в такий час «на плаву» потрібно докласти великих зусиль). Активну участь у волонтерстві беруть дружини Володимира і Михайла Драгунів – відповідно пані Юлія і пані Тетяна.

Долучаються до добротворчості й батьки братів Драгунів Михайло Іванович і Юлія Юріївна (вона відома читачам як автор численних книжок, член Спілки письменників України). До волонтерської справи долучаються і їх внуки. Всі вони часто привозять внутрішньо переміщеним особам і ліки, і яблучні соки, і продукти харчування. Кожного дня вони моляться за Божий захист наших воїнів, за Україну, за перемогу і мир.

Читайте на ГК:На Закарпатті вщент згорів автомобіль
Читайте на ГК:На Закарпатті жінка загинула страшною смертю: що з нею сталося
Читайте на ГК:На Берегівщині «Кухня милосердя» отримала генератор від Карітасу Сомбатхейської Дієцезії (ВІДЕО)