1. Новини Закарпаття
  2. >

У Китаї "рознесли" ядерні загрози Росії - Reuters

14.11.2022 09:16 Суспільство

Глава уряду КНР Лі Кецян назвав безвідповідальними погрози застосування ядерної зброї й, тим самим, дав зрозуміти, що Пекін незадоволений подібною риторикою з боку свого партнера Росії.

Глава уряду КНР Лі Кецян назвав безвідповідальними погрози застосування ядерної зброї й, тим самим, дав зрозуміти, що Пекін незадоволений подібною риторикою з боку свого партнера Росії.

При цьому Кецян детально висловився про політику Китаю щодо України, а у своїй промові також зробив чіткий акцент на суверенітеті.

Як повідомляє Reuters, джерело в Білому домі на умовах анонімності сказало, що прем'єр-міністр Китаю зробив таку заяву на саміті Асоціації країн Східної Азії в Камбоджі.

Співрозмовник агентства зазначив, що Кецян натякнув на невдоволення Пекіна ядерною риторикою Росії. Крім того, він детально говорив про політику Китаю щодо України. Прем'єр акцентував увагу на повазі до суверенітету.

"Лі Кецян зробив чіткий акцент на суверенітеті, на безвідповідальності ядерних погроз, необхідності забезпечення того, щоб ядерна зброя не використовувалася так, як натякали деякі", - уточнило джерело.

Крім того, офіційний представник Штатів також додав, що незважаючи на партнерство КНР і РФ, "в Пекіні безсумнівно був певний дискомфорт з приводу того, що ми бачили в плані безрозсудної риторики і активності з боку Росії".

Також Китай, схоже, здивований тим, як розвиваються події на війні Росії проти України.

"Я думаю, також безперечно, що Китай, ймовірно, одночасно здивований і навіть дещо збентежений ходом російської війни", - підкреслив чиновник адміністрації Байдена.

Нагадаємо, Нафтогаз оприлюднив інформацію про нові рахунки за газ

Читайте на ГК:Ще одна масштабна пожежа в РФ: горить величезне підприємство (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Москві сталася масштабна пожежа: в торговельному центрі пролунали вибухи (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Казахстан та Узбекистан відмовились від "газового союзу" з рф