1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві за підтримки Європейського Союзу переселенці отримали медикаменти (ФОТО)

12.11.2022 20:29 Суспільство

На Закарпатті триває реалізація благодійного проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» від Благодійного фонду «Зміни одне життя».

На Закарпатті триває реалізація благодійного проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» від Благодійного фонду «Зміни одне життя».

Днями в місті над Латорицею проводилася чергова видача гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям в рамках проєкту підтримки внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток в місті Мукачево, який реалізовує Благодійна організація благодійний фонд «Зміни одне життя».

Цього разу переселенці отримали від благодійників необхідні медикаменти. Громадяни з числа ВПО, які отримували гуманітарну допомогу, щиро дякували благодійникам за турботу і участь, підтримку та чуйні серця.

З питань щодо отримання гуманітарної допомоги особи з числа ВПО можуть звертатися за номером +380951450660 – Лисничка Ірина Петрівна, керівниця Благодійної організації БФ «Зміни одне життя».

Довідково:

Надання допомоги відбувається в рамках проєкту «Надання допомоги людям, які знайшли прихисток у Мукачеві» що реалізує Благодійний фонд «Зміни одне життя» у межах суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Благодійного фонду «Зміни одне життя» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Читайте на ГК:На Мукачівщині горів житловий будинок: пожежу приборкали рятувальники (ФОТО)
Читайте на ГК:Повинні мати чіп: закарпатцям нагадали правила продажу “вічно зелених” красунь
Читайте на ГК:22-річний закарпатець “загримів” до ізолятора: відомо, що він скоїв (ФОТО)