1. Новини Закарпаття
  2. >

Виїзд за кордон: у ДПСУ повідомили, коли студенти зможуть виїхати на навчання за кордон

12.11.2022 15:51 Суспільство ВАЖЛИВО

Прикордонники зможуть відновити пропуск українських студентів на навчання в іноземних вишах тільки після відповідних змін у постанові уряду, яка регламентує це питання на час воєнного стану.

Прикордонники зможуть відновити пропуск українських студентів на навчання в іноземних вишах тільки після відповідних змін у постанові уряду, яка регламентує це питання на час воєнного стану.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

Він прокоментував питання щодо українських студентів міжнародних вишів, які не можуть виїхати на навчання та наразі виграють судові позови проти ДПСУ.

«Прикордонники керуються нормами законодавства. Є постанова уряду, яка визначає порядок перетину кордону в тому числі на період воєнного стану. Категорія студентів не підпадає під пропуск на цей час для виїзду за межі України, і прикордонники цим керуються. Звісно, ми також подаємо апеляції на ті рішення, які ухвалюються. Поки не буде змін щодо цієї категорії громадян, і вони не будуть внесені в постанову уряду щодо порядку перетину кордону, прикордонники не пропускатимуть їх на виїзд з України», – розповів Демченко.

Він додав, що прикордонники виявляють спроби незаконно перетнути кордон чоловіками від 18 до 60 років. Такі випадки фіксуються в тому числі на пунктах пропуску, коли громадяни використовують підробні документи.

Нагадаємо, "Нам притаманна людська доброта": у РФ пояснили, чому не застосували ядерну зброю

Читайте на ГК:Коли в Україні розпочнеться четверта хвиля мобілізації: хто підлягає призову
Читайте на ГК:В Укренерго розповіли, коли Україна перейде на планові графіки відключення світла
Читайте на ГК:Загальна мобілізація в Україні 2023: як проходитиме та кого мобілізуватимуть
Читайте на ГК:Робочі рукавички CENTER для роботи в суворих умовах
Читайте на ГК:9 грудня: народні традиції, прикмети погоди та головні заборони
Читайте на ГК:Старий Новий рік 2023: дата і традиції, коли щедрують і посівають