1. Новини Закарпаття
  2. >

Скільки потрібно буде платити за доставку газу в 2023 році: чи зміниться тариф

10.11.2022 12:10 Суспільство ВАЖЛИВО

Наразі в Україні тариф на газ є незмінним, і таким він повинен залишатись до завершення поточного опалювального сезону.

Наразі в Україні тариф на газ є незмінним, і таким він повинен залишатись до завершення поточного опалювального сезону.

Про це інформує PMG.ua.

На цьому вже неодноразово наголошували як представники влади, так і газопостачальні компанії.

Зараз абсолютна більшість споживачів отримують газ від газопостачальної компанії Нафтогаз України. Ціна зафіксована на рівні 7,96 гривні за кубометр. Також є змога отримати знижку в розмірі 1% (на наступний місяць) при оплаті нового рахунку до 15 числа. Цей тариф діятиме до 1 травня 2023 року.

Але споживачі платять не тільки за спожите блакитне паливо, а й за розподіл газу. А ось тут тариф в кожного свій і залежить від регіону.

Станом на момент підготовки матеріалу, жодних повідомлень про зміну вартості розподілу газу не надходило. Відповідно, тариф за доставку газу, як його найчастіше називають самі споживачі, у 2023 році змінюватися не повинен. Тобто, ціни поки залишаються на рівні 2022 року.

Відзначимо, що для різних облгазів тарифи різняться. Це залежить від ряду факторів: від регіону, кількості споживачів та розміру витрат для забезпечення функціонування мережі.

Яким є тариф на розподіл газу кожен споживач має змогу дізнатись у квитанції, яку він оплачує. Ми ж нагадаємо поточні тарифи та покажемо, як вони зростали з минулого року.

Нагадаємо, До зими ряд продуктів у магазинах регіону "перестрибнуть" усі межі.