1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До зими ряд продуктів у магазинах регіону "перестрибнуть" усі межі

10.11.2022 08:45 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Ціни в Україні через війну і далі "стрибають угору".

Ціни в Україні через війну і далі

Унаслідок повномасштабного російського військового вторгнення в Україну, товари у магазинах, на ринках та супермаркетах різко здорожчали. Від весни до листопада товари не один раз "дивували" стрибком угору.

На жаль, подешевшання, українцям лише сниться. Та й навіть незначний спад ціни на продукти не надто дозволить поберегти заощадження. Подешевшають на гривню, розводять руками незадоволено покупці, а подорожчають одразу на десять.

- Де тих зарплат нам набрати. А усе не те слово, як подорожчало. Уже й у магазин боюся іти й позирати на ті страшні ціни, - розповідає пані Світлана із Перечинщини.

- Пішла учора у наш магазин купити яєць, бо кажуть будуть дорожчі. Та вони й зараз хіба туні - 8 гривень одне яйце. 20 яєць - 160 гривень. Дорожнеча сильно відчутна. Місяць тому яйця були по 6 гривень за штуку. Те саме із маслом. Уже пачка селянського - 80 гривень, - обурено каже Світлана. Шкода пенсіонерів, їхні доходи узагалі дуже скромні - на хліб не вистачає. І той подорожчав. Буханка - 32 гривні.

Сумні прогнози

За словами експертів, найближчим часом товари ще значно зростуть у ціні.

До зими доведеться підготуватись до нового "сюрпризу" у магазинах. Продовольчий кошик здорожає на 38-39%.

Інфляція набере значних обертів. Насамперед ще здорожчають до нового року ті товари, які уже зараз відчутно зросли у ціні, а це м'ясо та крупи, молочна продукція, курячі яйця, картопля. Також зросте у ціні хліб.

Нагадаємо, як раніше повідомляв наш ресурс, у магазинах регіону з змінились ціни на масло.

Також ми писали про майже космічний політ яєць та реакцію на нові ціни серед жителів.