1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті з’явився новий рекреаційний пункт (ФОТО)

06.11.2022 21:08 Суспільство

На Закарпатті активно створюють мережу пунктів відпочинку в лісових масивах, будуючи нові, доглядаючи та оновлюючи вже існуючі рекреаційні пункти

На Закарпатті активно створюють мережу пунктів відпочинку в лісових масивах, будуючи нові, доглядаючи та оновлюючи вже існуючі рекреаційні пункти

Рахівські лісівники облаштували новий рекреаційний пункт.

Як повідомляє Закарпатське ОУЛМГ, зі слів начальника управління Віталія Петренка, розвиток лісового туризму, підтримка у належному стані рекреаційних пунктів, що знаходяться на території держлісфонду, – актуальне питання сьогодення не лише для лісівників, а й для громадськості.

Саме тому ДП «Рахівське ЛДГ» активно створює мережу пунктів відпочинку в лісових масивах, будуючи нові, доглядаючи та оновлюючи вже існуючі рекреаційні пункти.Місце відпочинку «Усть-стіг» що знаходиться в Говерлянському лісництві, стане у нагоді подорожуючим, які мандрують до гори Стіг та Піп Іван Чорногірський.

«Облаштовуючи рекреаційні зони, лісівники не лише створюють належні умови для відпочинку на природі, а ще й убезпечують ліси від пожеж. Адже в таких пунктах облаштовані спеціальні місця для вогнищ і сміття. Одним словом, є все для комфортного та безпечного відпочинку», - зазначив директор підприємства Василь Шемота.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Завдяки ДТП мукачівські патрульні затримали розшукуваного чоловіка (ФОТО) 

Читайте на ГК:Субота без електроенергії: стало відомо, які черги діятиму на Закарпатті 10 грудня
Читайте на ГК:Штормове попередження на Закарпатті: про що застерігають синоптики
Читайте на ГК:Четверо українців втекли до Румунії через Мармароський гірський хребет: вижили не всі