1. Новини Закарпаття
  2. >

Постачальники газу кинули українців на гроші: як повернути кошти (ВІДЕО)

06.11.2022 09:50 Суспільство

Через зволікання в низки газзбутів можуть відібрати ліцензію. Крім того, їм загрожує штраф. У діях газзбутів вбачають ознаки шахрайства.

Через зволікання в низки газзбутів можуть відібрати ліцензію. Крім того, їм загрожує штраф. У діях газзбутів вбачають ознаки шахрайства.

Про це в коментарі Факти ICTV повідомив член НКРЕКП Валерій Тарасюк, передає Газправда.

За його словами, Нацкомісія отримала вже сотні скарг від людей, які за 5 місяців так і не змогли повернути свої переплати за травень.

НКРЕКП звернулася до газзбутів з вимогою повернути їх.

Однак газзбути натомість скаржаться на брак коштів. «Газзбут точно знає, що в нього не було газу поставити населенню, він точно знає, що газ постачав «постачальник останньої надії». І, попри це, виставив рахунок. Це – ознаки шахрайства, будемо разом з правоохоронними органами розслідувати», – заявив Тарасюк.

Нагадаємо, із травня колишніх клієнтів регіональних газзбутів «блакитним паливом» почав забезпечувати Нафтогаз, як постачальник «останньої надії». Та попри це низка газзбутів виставила людям рахунки за травень, які багато хто сплатив.

Щоб повернути помилково сплачені кошти, людей просять написати відповідні заяви. Однак споживачі скаржаться, що газзбути або не приймають ці заяви під надуманими приводами, або ж просто зволікають із поверненням коштів.

Читайте на ГК:Загальна мобілізація в Україні 2023: як проходитиме та кого мобілізуватимуть
Читайте на ГК:Робочі рукавички CENTER для роботи в суворих умовах
Читайте на ГК:9 грудня: народні традиції, прикмети погоди та головні заборони