1. Новини Закарпаття
  2. >

Бережись автомобіля: поліцейські звернулися до пішоходів та водіїв з важливим повідомленням /ВІДЕО

05.11.2022 13:14 Суспільство ВАЖЛИВО

Через ворожі обстріли критичної інфраструктури в Україні вимикають вуличне освітлення. Задля зменшення аварійності на дорогах поліцейські посилили патрулювання.

Через ворожі обстріли критичної інфраструктури в Україні вимикають вуличне освітлення. Задля зменшення аварійності на дорогах поліцейські посилили патрулювання.

Поліцейські  звертаються до усіх водіїв, бути максимально уважними на дорогах:

-Керманичам автомобілів, вантажівок, мотоциклів та мопедів, а також тим, хто використовує причепи, потрібно правильно вибирати режим роботи фар та інших світлових приладів. Оцінюйте дорожню обстановку, дотримуйтеся вимог щодо швидкості руху та дистанції між транспортними засобами.

-Дотримуватись правил потрібно також велосипедистам, керманичам самокатів, та пішоходам. Стати помітним в темну пору, щоб бути в безпеці закликають поліцейські цих учасників дорожнього руху.

-Необхідно мати при собі світловідбиваючі елементи, щоби бути помітними в темряві. Це можуть бути флікери: браслети, наклейки, стрічки, жилети. Придбати їх можна в магазинах канцтоварів. Також такі елементи повсякчас роздають на вулицях прикарпатські поліцейські. Кріпити їх потрібно на рухливих частинах тіла (передпліччя, гомілки, зап’ястки, щиколотки). Вони обов’язково мають бути  на одязі та  рюкзаках дітей. Велосипедистам слід помічати ними не лише себе , а й свої транспортні засоби. 

-Переходити  дорогу можна лише у спеціально відведених для цього місцях та точно переконавшись, що це безпечно для усіх учасників дорожнього руху.

Сьогодні дотримання цих правил гарантуватиме безпеку, тож будьте обачними!

Про це інформує Національна поліція України.

Нагадаємо, Розірвало просто на шматки: внаслідок ДТП водій загинув на місці /ФОТО.