1. Новини Закарпаття
  2. >

В листопаді втратять гроші: астрологи назвали знаки Зодіаку, на яких чекають невдачі

03.11.2022 20:08 Суспільство Лайт

Цим знакам радять відмовитися від великих покупок та ретельно планувати свої витрати в останній місяць осені.

Цим знакам радять відмовитися від великих покупок та ретельно планувати свої витрати в останній місяць осені.

Листопад точно не буде успішним для представників чотирьох знаків Зодіаку. На них чекають фінансові невдачі – втрата грошей. Астрологи попередили головних аутсайдерів місяця про небезпеку, порадили ретельніше планувати свої витрати та відмовитися від великих покупок, пише УНІАН.

Терези

Терезам доведеться або взяти гроші в борг або повернути колишню позику. Вони будуть морально пригніченими та песимістично налаштованими. Езотерики рекомендують людям, народженим під цим знаком Зодіаку, переглянути витрати, щоб уникнути такої ситуації у майбутньому.

Стрільці

Цього місяця у Стрільців не буде зайвої копійки, тому вони можуть відкласти свої мрії про велику покупку. Фахівці зі зірок вважають, що люди цього знаку Зодіаку почали витрачати зароблені кошти імпульсивно, що заважає робити заощадження.

Леви

Левам також складно робити накопичення. Вони звикли до необдуманих витрат. Несвоєчасні витрати призведуть до того, що перед Новим роком люди можуть залишитись без фінансової подушки безпеки. Астрологи порадили представників цього вогняного знаку Зодіаку не робити великих покупок до 22-25 листопада.

Водолії

Зірки обіцяють Водоліям цього місяця пристойний дохід, але й витрати у них будуть значними. У них виникнуть проблеми, внаслідок яких доведеться витратити велику суму. Несприятливий період для Водоліїв – 11-16 листопада. Він пов'язаний із проблемами зі здоров'ям.

Читайте також: За словом у кишеню не полізуть: астрологи назвали гострі на язик знаки Зодіаку

Читайте на ГК:Виплатили 18,3 млн грн: безробітних українців залучають до “Армії відновлення”
Читайте на ГК:З 1 січня припинить існування Фонд соціального страхування та можуть скасувати виплату лікарняних
Читайте на ГК:Можуть негативно вплинути на хід подій: оприлюднено календар сонячних та місячних затемнень на 2023 рік