1. Новини Закарпаття
  2. >

Жінки та діти воїнів оздоровлюються у санаторії "Боржава" на Закарпатті

03.11.2022 13:56 Суспільство

У санаторії «Боржава» отримують оздоровчі послуги й психологічну підтримку цивільні, які постраждали під час бойових дій, а також родини, які втратили свого захисника.

У санаторії «Боржава» отримують оздоровчі послуги й психологічну підтримку цивільні, які постраждали під час бойових дій, а також родини, які втратили свого захисника.

Санаторій «Боржава» розташований у селі Довге, що на Хустщині.

Наразі у ньому перебуває декілька сімей, які постраждали від війни.

"У цей важкий для всієї України час, ми підтримуємо наш народ, дбаємо про здоров’я нації! І саме зараз завдяки спільним зусиллям нашої здравниці та благодійного фонду «Соборна Україна» та Фундації СЕО КЛАБ, 50 жінок та дітей , у яких війна забрала найдорожче – чоловіка, батька, отримують психологічну допомогу та комплекс оздоровчих послуг за спеціальною програмою. Це діти, чиї батьки загинули у 2014 році під Іловайськом, Савур-Могилою, Донецьким аеропортом, та діти, чиї батьки захищали Україну після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого цього року. Серед наших родин декілька діток, які народилися вже після смерті свого батька. В числі наших родин сім’ї, де жінки після смерті свого чоловіка продовжують нести військову службу", - зазначив директор санаторію «Боржава» Денис Васильович Чубюк.

Зауважимо, що у санаторії також проходять реабілітацію воїни, які отримали травми у зоні бойових дій.

Нагадаємо, Вже третій: 5-му закарпатському батальйону передали “машину чистоти”.

Читайте на ГК:На Закарпатті ввели аварійні відключення світла: застосовано усі 10 черг
Читайте на ГК:Велике горе: на війні загинув 27-річний Герой зі 128-ої Закарпатської бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:"Махати руками - в спортзал": мешканців регіону просять "остудити" емоційний вогонь щодо блекауту