1. Новини Закарпаття
  2. >

Економія електроенергії: закарпатці розповіли, як проводять час без світла (ВІДЕО)

02.11.2022 13:36 Суспільство Актуально

Економія електроенергії під час воєнного стану поступово стає не лише необхідною, а й надзвичайно важливою мірою.

Економія електроенергії під час воєнного стану поступово стає не лише необхідною, а й надзвичайно важливою мірою.

По всій Україні планово відключають світло, щоб зменшити навантаження на енергосистему держави. Планове відключення світла, заради економії електроенергії, та зменшення навантаження на електросистему під час воєнного стану – вже звична практика для українців. В таких ситуаціях люди займаються хатніми справами, приділяють час собі, або ж відпочивають.

Згідно з опитуванням – продовжували навчатися або виконувати робочі завдання 17% опитаних людей; займалися хобі – 13%; спілкувалися телефоном, онлайн або наживо – 13%, влаштовували походи або поїздки у справах – 13% українців.

Закарпатці ж – надають перевагу різноманітним хобі, таким як: читання книг, малювання та інше. Хобі – це не єдина річ, якою займаються українці під час відключення світла. За роботою та навчанням проводять свій час 20% чоловіків та 14% жінок.

Але як зазначають мешканці Закарпаття, без світла навчатися дійсно важко, тому більшість свого часу українська молодь, а це 30% все-таки проводить за переглядом фільмів чи прослуховуванням музики. Залишаючись вдома без світла, 44% жителів закарпатського краю займаються хатніми справами. З них переважна більшість належить жінкам, їх загальна кількість складає – 53%, у чоловіків же, цей показник становить 36%. Під час відключення світла 13% українців не можуть сидіти вдома, найчастіше вони влаштовують якісь поїздки або ходять по своїх справах. Інші жителі України, надають перевагу живому або телефонному спілкуванню та провадять свій час з рідними та друзями. Чим займатися у вільний час та в період відключення електроенергії особиста справа кожного. Але не забуваймо навіть цей час присвячувати добрим справам та працювати задля перемоги України.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Нагадаємо, У Monobank стався масштабний збій: що не працює

Читайте на ГК:Лінії не працюють?: закарпатцям повідомили резервні номери екстрених служб
Читайте на ГК:У Львові затримали 25-річного закарпатця, який перебував у розшуку
Читайте на ГК:Закарпаття у рейтингу: озвучено ТОП-7 областей, де найбільше вимикають світло