1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У 19 населених пунктах Закарпаття не буде газу /ПЕРЕЛІК

01.11.2022 13:15 Суспільство

З 9 листопада на Мукачівщині тимчасово буде припинено газопостачання у 19 населених пунктах.

З 9 листопада на Мукачівщині тимчасово буде припинено газопостачання у 19 населених пунктах.

Йдеться про села Горонда, Форнош, Н.Коропець, Дерцен, Жнятино, Баркасово, Серне, Чомонин, Гать, Гут, Запсонь, Косино, Попово, Гетен, Рафайново, Шом, Батрадь, Каштаново, Горонглаб. Всього це стосується 6 225 споживачів.

Відключення здійснює Закарпатське лінійне управління магістральних газопроводів. Фахівці мають здійснити переврізку новозбудованої магістральної ділянки газопроводу. Це дозволить диверсифікувати джерела надходження газу в нашу країну, а простими словами: створити умови для постачання газу з Європи в Україну. Це підвищить енергетичну безпеку держави, що надзвичайно важливо в умовах, які сьогодні склалися в державі.

У такому разі обов'язок АТ "Закарпатгаз" — перекрити газопостачання до осель, а після завершення робіт, перевірити систему на герметичність, аби здійснити безпечне відновлення газопостачання.

Роботи Управлінням магістральних газопроводів проводитимуться з 9 по 14 листопада. Після цього АТ “Закарпатгаз” розпочне відновлення. Як пояснили на підприємстві, до робіт буде залучена максимальна кількість працівників, у тому числі з інших районів Закарпаття.

Мешканцям названих населених пунктів слід завчасно підготуватися, в тому числі подбати про альтернативні джерела енергії.

Про це інформує АТ «Закарпатгаз».

Нагадаємо, У "Київстар" стався масштабний збій, абоненти не можуть поповнити рахунки: в компанії пояснили ситуацію.