1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Серце крається від болю: сумна звістка охопила Закарпаття /ФОТО

18.10.2022 16:52 0 Суспільство
 

Вчора в останню дорогу провели мужнього воїна, патріота, жителя Торуна Василя Пала.

"Віддати шану захиснику України, розділити біль непоправної втрати з родиною, вклонитись його подвигу прийшли рідні, друзі, військові, представники влади, жителі села та громади.

Василь Пал пішов воювати з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Був стрільцем-снайпером гірсько-штурмового батальйону А1556. Загинув під час бою з окупантами недалеко від села Вереміївка, що на Херсонщині.

Заупокійний молебень провели священнослужителі у Свято-Введенському православному храмі. Поховали захисника з військовими почестями під залпи пострілів на місцевому кладовищі.

Смерть Василя Пала – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Чоловік, син, батько … Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті рідних та односельчан, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Висловлюємо щире співчуття матері, дружині, дітям та всім рідним покійного воїна-земляка, розділяємо невимовний біль важкої втрати, низько вклоняємось захиснику, перед яким ми всі в неоплатному боргу."- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Сумна новина оповила все Закарпаття /ФОТО.