1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Менш як за тиждень місцеві магазини підготували закарпатцям неочікуваного "ляпаса"

17.10.2022 08:30 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Дорожнеча продовжує бити по гаманцях закарпатців.

Дорожнеча продовжує бити по гаманцях закарпатців.

У магазинах цінова планка дедалі набирає масштабів. На тлі війни та інфляції рекордно дорожчають овочі, фрукти, молочка та м'ясо. І якщо донедавна аби закупитись найнеобхіднішим, вистачало до тисячі гривень на тиждень, то зараз товари "потягнуть" у два рази більше.

У результаті здорожчання людям доводиться економити й обирати, щонайдешевше. Така от ситуація була днями й білокачанною. Ціни на один і то самий товар у різних торгових точках істотно різнились. В одних магазинах її вартість за штуку була по 10 гривень, а в інших - 15 гривень. То ж люди звісно, купували, де найдешевше.

Сюрпризів із цінами варто очікувати і далі. Зокрема, до нового року подорожчають курячі яйця, як ми уже писали у попередніх публікаціях.

Цього жовтня додали ще стрибка у ціні "золотий овоч" - цибуля, картопля та морква. Місяць тому цибулю й картоплю на ринках та в магазинах області можна було купити дешевше. До слова, у багатьох районах цьогоріч урожай "другого хліба" видався щедрим. Отож господарі сподіваються, що запасів на зиму їм вистачить. А от що стосується болгарського перцю, то його ціна уже зараз сягнула вище 75 гривень. Таку ціну пропонують в середині жовтня зокрема,торгові точки на Перечинщині. Напередодні, а саме 9 жовтня, ціна на овоч була наступною. Що стало причиною такого різкого цінового злету солодкого перцю майже менш як за тиждень важко вгадати. Одним словом, поки війна на Сході України, товари сягають космічних висот.

Нагадаємо, "Хосен із війни": як замулюють очі у закарпатських магазинах.