1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатці обурено відреагували на побачене в мережах фото, яке зроблене на Закарпатті (ФОТО)

13.10.2022 14:56 Суспільство

12 жовтня Фейсбук облетіло фото, зроблене на Рахівщині. Йдеться про світлину географічного центру Європи, який розташований у селі Ділове.

12 жовтня Фейсбук облетіло фото, зроблене на Рахівщині. Йдеться про світлину географічного центру Європи, який розташований у селі Ділове.

Справа у тому, що під час робіт по благоустрою зі знаку в Діловому пропали золоті літери латиною. Їх заштукатурили і зафарбували. Жителів краю це обурило.

На цю ситуацію сьогодні ввечері вже відреагував очільник Закарпаття Віктор Микита. Після побаченого він оприлюднив допис у Фейсбуці.

"Коментувати доцільність та правомірність таких дій навіть не буду. Підрозділ ОВА, котрий відповідає за охорону культурної спадщини, вже займається цим питанням", – зазначив голова облдержадміністрації.

Віктор Микита запевнив краян, що самоврядування, в зоні відповідальності якої перебуває ця пам’ятка, вже планує заходи з відновлення.

Нагадаємо, Що відбувається на валютному ринку: курс долара та євро на 13 жовтня

Читайте на ГК:Мешканка Рахівщини постане перед судом: обвинувачена намагалась незаконно переправити групу чоловіків через кордон (ФОТО)
Читайте на ГК:Правоохоронці затримали правопорушника, який нічними вибухами налякав закарпатців
Читайте на ГК:Пекельний біль та сльози: війна забрала життя ще одного молодого закарпатця (ФОТО)