1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгородській міськраді прокоментували скандальну інформацію про виселення з квартири родини загиблого героя

09.10.2022 21:58 Суспільство ВАЖЛИВО

Ужгородська міська рада надала роз’яснення щодо оприлюдненої окремими ЗМІ та в соцмережі інформації про намагання виселити вдову загиблого Вадима Губанова із комунальної квартири

Ужгородська міська рада надала роз’яснення щодо оприлюдненої окремими ЗМІ та в соцмережі інформації про намагання виселити вдову загиблого Вадима Губанова із комунальної квартири

Ужгородська міська рада повідомляє, що інформація про нібито намагання виселити вдову загиблого Вадима Губанова із комунальної квартири, яка з’явилася у соціальних мережах та інтернеті, не відповідає дійсності.

Нижче подаємо текст публікації мовою оригіналу:

"Емілія Губанова звернулася до Ужгородської міської ради із проханням укласти договір найму на квартиру, яка перебуває у комунальній власності міста. Помешкання винаймав Вадим Губанов, він був зареєстрований у цій квартирі. Договір найму із ним був укладений у складі сім‘ї – «одна особа», тобто Емілія і її дочка не були зареєстровані як члени сім'ї наймача Вадима Губанова. Емілія Губанова не зареєстрована в Ужгороді, місце її реєстрації – інше місто.

Відповідно до вимог Житлового кодексу України, вона не мала підстав на укладення договору найму, тому отримала відмову – оскільки законних підстав для надання такого дозволу не було.Разом із тим, пані Емілії в Ужгородській міській раді пояснили, які дії вона має зробити, щоб міська рада на законних підставах надала дозвіл на укладення договору найму.

Встановлення особи членом сім'ї померлого наймача, згідно із чинним житловим законодавством, належить виключно до компетенції суду. Так, член сім'ї має право на користування житловою площею після смерті наймача, якщо, зокрема, доведе, що фактично проживав або сплачував комунальні послуги за цією адресою. Але це встановлюється рішенням суду.

Наголошуємо, що жодних дій щодо виселення із комунальної квартири не вчинювалося.Фахівці управління правового забезпечення міськради нададуть Емілії Губановій усю необхідну юридичну допомогу.Ужгородська міська рада шанує жертовність наших захисників і готова й надалі докладати всіх зусиль, щоб підтримувати родини загиблих Героїв, але зобов’язана діяти виключно у межах чинного законодавства", - йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, «Король жахів» Стівен Кінг висловився щодо підриву Кримського мосту: «Це просто ***баний цинізм» 

Читайте на ГК:На Ужгородщині горів житловий будинок: є загиблий
Читайте на ГК:Джерело тепла та світла в бляшанці: в Ужгороді школярі “заливали” окопні свічки для жителів Херсону (ФОТО)
Читайте на ГК:Вилучили комп'ютери, гроші та камери відеоспостереження: закарпатські правоохоронці припинили діяльність грального закладу