1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові вчителів відзначили грамотами з нагоди Дня працівників освіти /ФОТО

05.10.2022 13:18 Суспільство

З нагоди Дня працівників освіти у Виноградівській загальноосвітній школі №4 відбулося урочисте нагородження педагогічних працівників.

З нагоди Дня працівників освіти у Виноградівській загальноосвітній школі №4 відбулося урочисте нагородження педагогічних працівників.

На початку заходу слово взяв депутат Берегівської районної ради Віктор Іванович Жупанин, який відзначив високі результати учнів Виноградівської школи №4 на ЗНО та предметних олімпіадах. За тим виступив голова Берегівської районної ради Карло Карлович Резеш, який привітав працівників школи з професійним святом, висловив вдячність за нелегку працю, побажав міцного терпіння та всіх життєвих благ. Керівник Берегівського району підкреслив, що підписантом грамот також є голова Берегівської районної державної адміністрації Віталій Матій, який з поважних причин не зміг бути присутнім на врученні.

Відтак Карло Резеш вручив грамоти «за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління» педагогічним працівникам Виноградівської ЗОШ І–ІІІ ст. №4:

  • Молнару Максиму Йосиповичу, вчителю історії та правознавства;
  • Тодер Тетяні Вікторівні, вчительці початкових класів;
  • Баник Анжелі Іванівні, вчительці початкових класів;
  • Лешко Валерії Петрівні, вчительці хімії;
  • Нюл Надії Василівні, вчительці географії;
  • Штефан Алісі Володимирівні, педагогу-організатору;
  • Надопті Марії Михайлівні, вчительці англійської мови.

На завершення директор школи Йосип Йосипович Жодані подякував керівництву району за високу оцінку діяльності міської школи №4 та її педагогічного колективу.

Про це інформує Виноградівська школа #4.

Нагадаємо, До українців звернулись із важливим проханням щодо використання електроенергії.