1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Трагічна звістка облетіла все Закарпаття /ФОТО

03.10.2022 16:17 Суспільство

Тячівщина втратила на війні патріота і громадського активіста Віталія Бенчака. Вічна пам'ять і слава Герою!

Тячівщина втратила на війні патріота і громадського активіста Віталія Бенчака. Вічна пам'ять і слава Герою!

"Громадськість району в шоці від страшної звістки зі фронту.Знову непоправна втрата. Як боляче про це говорити, та Тячівщина втрачає своїх найкращих синів.

Загинув Віталій Бенчак з смт.Тересва - громадський активіст, відданий син і щирий патріот свого рідного краю, мужній український воїн.

Активний борець за правду і справедливість, він завжди був у вирі революційних подій.

Віталій Васильович - учасник Майдану, Революції гідності, АТО, , депутат Тячівської районної ради шостого скликання, член ГО "Єдність" , волонтер.

Він брав участь у важливих подіях району та патріотичних масових заходах, проявляв велику громадську активність і щиро прагнув та докладав зусиль для розвитку Тячівщини.

Людина незламного духу, з самовідданою і безмежною любов'ю до неньки - України.

Як справжній захисник став на її захист з перших днів війни. Так любив Україну, що віддав за неї найдорожче - своє життя!

Тячівська районна рада в особі керівництва, колективу та депутатського корпусу глибоко сумує з приводу втрати захисника України.

Висловлюємо щирі співчуття батькам - Василю Васильовичу та Валентині Миколаївній, вдові Ярославі та дітям, рідним і близьким загиблого героя, Тересвянській громаді, де він проживав.

Добрий, світлий спомин про Людину, Патріота й Захисника України Віталія Бенчака назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Герої не вмирають! Вони завжди живуть у наших серцях і продовжують боронити нас з небес!"- йдеться у повідомленні.