1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові поліцейські та рятувальники провели спецоперацію /ФОТО, ВІДЕО

24.09.2022 13:00 0 Суспільство
 

Про це інформує ДСНС м. Виноградів.

Виноградівські рятувальники та поліцейські перевіряли, як водії реагують на спец. транспорт рятувальників.

У годину пік, без анонсу й попереджень. Саме так пройшла операція "Маячок" вулицями І. Франка, Миру, Копанській, Комунальній, Чкалова, Ардовецькій, Тюльпанів, Станційній та Шевченка у Виноградові.

Ці вуличні артерії міста є найбільш завантаженими та мають інтенсивний рух транспортних засобів, тож іноді, пожежному автомобілю доводилося буквально продиратися на виклик крізь затори. Одного разу, автівці рятувальників взагалі довелось зупинитися через авто, що було неправильно припарковано на проїжджій частині. В результаті, поліцейськими на власника було складено адміністративний протокол за вчинення правопорушення.

Під час рейду більшість водіїв поступалася дорогою та надавали перевагу у русі спецтранспорту з ввімкненими проблисковими маячками та звуковим сигналом. Для порівняння: у листопаді минулого року під час такої операції двоє водіїв проігнорували попереджуючі спецсигнали пожежного автомобіля, продовжуючи свій рух без змін.

Фахівці ДСНС звертаються до всіх учасників дорожнього руху з попередженням бути уважними на автодорозі та надавати перевагу в русі оперативним автомобілям! Адже дисциплінованість може зберегти життя і здоров’я тим, хто потребує невідкладної допомоги.

Про це інформує ДСНС м. Виноградів.

Нагадаємо, Карпати замело снігом, а температура опустилась до -5 /ФОТО.