1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська ОВА передала 50 цифрових модулів з програмним забезпеченням АСУ «Кропива» 128-й бригаді

21.09.2022 13:53 Суспільство

Очільник Закарпаття Віктор Микита разом із заступником голови ОВА Ігорем Шинкарюком відвідали військовослужбовців 128-ї бригади у районі виконання бойових завдань.

Очільник Закарпаття Віктор Микита разом із заступником голови ОВА Ігорем Шинкарюком відвідали військовослужбовців 128-ї бригади у районі виконання бойових завдань.

Про це повідомив Віктор Микита у своєму Фейсбуці.

«Бойовий дух і мотивація у захисників — на найвищому рівні. Хлопці втомлені, однак готові й надалі рухатися вперед та звільняти наші території від окупанта. Вони — справжні герої.

Поспілкувалися з особовим складом та командуванням бригади. В деталях розуміємо нагальні й поточні потреби підрозділів, над забезпеченням яких будемо точково працювати. Згадали воїнів, котрі віддали свої життя у боях за нашу незалежність», — прокоментував Віктор Микита.

Керівництво області передало бійцям вантажні автомобілі та пікапи для підвищення мобільності захисників, високоякісну оптику для дальнього спостереження, 50 цифрових модулів з програмним забезпеченням АСУ «Кропива».

«Як і інші візити до наших бійців, цей надихнув нас усіх. Підтримка військових формувань повинна бути постійною, системною та ефективною.

Дякуємо рідному Закарпатському легіону за службу, героїчну боротьбу проти окупантів і мирне небо», — резюмував очільник ОВА.

Нагадаємо, В Україні змінять критерії бронювання військовозобов'язаних: хто отримає відстрочку від мобілізації

Читайте на ГК:Закарпатцям слід запастись ефективним "глиняним пристроєм" на період "суцільної темряви"
Читайте на ГК:Стало відомо, у яких областях сьогодні не буде світла
Читайте на ГК:Очі світяться від щастя: одружився командир взводу 128-ої закарпатської бригади