1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві перепоховають могили радянських воїнів і партизан

21.09.2022 11:36 Суспільство

Виконком прийняв рішення про перепоховання групи могил радянських воїнів і партизанів.

Виконком прийняв рішення про перепоховання групи могил радянських воїнів і партизанів.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

З метою забезпечення виконання заходів з перепоховання групи могил радянських воїнів і партизан з центральної площі міста на територію Центрального міського кладовища виконавчий комітет доручив управлінню міського господарства Мукачівської міської ради організувати заходи по перенесенню групи могил радянських воїнів і партизан з площі Духновича з почесним перепохованням праху воїнів на територію Центрального міського кладовища по вул. Масарика Томаша.

При проведенні заходів забезпечити дотримання вимог пп. 2.12. п.2 Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, розділу 6 державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України «ДСан ПіН 2.2.2.028-99»».

Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління» доручено привести територію проведення робіт, визначених п.1 даного рішення, до належного стану у відповідності до вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів.

Нагадаємо, Ужгородець знаходив клієнтів через Telegram для продажу наркотиків і залишав «закладки» по місту (ФОТО)

Читайте на ГК:ДТП на Закарпатті: рівень алкоголю у крові водія у 22 рази перевищував норму (ФОТО)
Читайте на ГК:У 19 населених пунктах Закарпаття не буде газу /ПЕРЕЛІК
Читайте на ГК:За «гарячими слідами»: на Закарпатті викрили зловмисницю, яка на ринку викрала у пенсіонерки гаманець з грошима (ФОТО)