Із перших днів війни 33-річний Іван Гавриль із гірського села Колочава, відправляє на фронт амуніцію для бійців і щоразу вигадує нові ідеї, як заробити гроші, до благодійності залучив і своїх учнів

За екскурсію у Карпати 33-річний Іван заробив понад 15 тисяч гривень, і усі гроші пішли військовим. Допомагати бійцям чоловік почав ще 2014 року, а від перших днів повномасштабної війни його волонтерство набуло нових масштабів, йдеться в ТСН.
«Я не думав, що воно переросте у такий масштаб. Звернулася одна людина, я вирішив допомогти. Звернулася інша людина, знову допоміг. І так закрутилося», - каже Іван.
За останні пів року вчитель фізкультури з гірського села допоміг фронту на понад мільйон гривень.
«Хлопці попросили перископи для безпечного спостереження за ворогом, також передаємо підсумки для швидкого скидання магазинів з АК», - показує черговий вантаж волонтер.
Допомагають йому учні. Збираються на шкільному майданчику, який з лютого перетворився на справжній волонтерський штаб. «Директор нашого навчального закладу вступив у збройні сили України. І перша така допомога була нашому директорові. Він попросив деякі речі і ми швиденько це організували. І з того розпочалася така наша діяльність», - розповідає волонтер.
Разом плетуть маскувальні сітки і роблять патріотичні браслетики.
«Ці браслети будуть розміщені у різних магазинах, заправках, торгівельних точках. Вони не матимуть ціни. Хто скільки захоче, той стільки дасть», - кажуть школярі.
Багато пожертв йде з-за кордону. В перший день повномасштабного вторгнення, згадує чоловік, він попросив друзів-іноземців підтримати українських військових. А далі, бажаючі допомогти вже самі його відшукували.
«В жодному моєму пості нема такого, що я пишу «я зробив», я завжди пишу «ми зробили», бо тільки у єдності ми можемо перемогти ворога», - переконаний Іван.
Наступна мета Івана - купити дрон на передову. Для цього йому потрібно зібрати понад 150 тисяч гривень. Тож вчитель з учнями вже працюють над новими ідеями.
Деталі - у наступному сюжеті:
Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Закарпатці мають змогу скористатися вагоном-автомобілевозом: Укрзалізниця розширює перелік традиційних послуг
Читайте на ГК:Закарпаття у рейтингу: озвучено ТОП-7 областей, де найбільше вимикають світлоЧитайте на ГК:СБУ затримала "енергетика", який перенаправив світло військовим РФ
Читайте на ГК:Вартість "послуги" 3 тис. доларів: на Закарпатті затримали двох ділків, які допомагали "ухилянтам"
Більше за темою
Мобілізація авто для армії: відомо у кого можуть вилучити транспорт
«Можуть вручити повістку у будь-якому місці»: фахівці розповіли чи можна відмовитись від повістки і які будуть наслідки
Мобілізація жінок з 1 жовтня: українкам повідомили хто може уникнути призову та отримати відстрочку