1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, що буде з тарифами на газ: у Кабміні ухвалили рішення напередодні важкого опалювального сезону

11.09.2022 11:28 Суспільство ВАЖЛИВО

Рішення Кабміну дозволить підприємствам теплокомуненерго не підвищувати тарифи на тепло для населення.

Рішення Кабміну дозволить підприємствам теплокомуненерго не підвищувати тарифи на тепло для населення.

Як інформує УНІАН, Уряд подовжив термін дії спеціальних обов'язків (ПСО) на ринку природного газу до 30 квітня 2023 року.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, це означає, що ціна на блакитне паливо для виробників тепла на цей період залишиться незмінною, що дає можливість місцевій владі так само не підвищувати тарифи на тепло й гарячу воду для населення.

"Україна разом із Європою готується до складного опалювального сезону та враховує всі можливі сценарії, які може підступно реалізувати Росія. Тож рішення уряду дозволить забезпечити надійне й безперебійне постачання природного газу та надійність функціонування ринку газу в Україні", - написав голова уряду.

У Міністерстві енергетики України зазначили, що рішення Кабміну означає, що державний газопостачальник ГК "Нафтогаз Трейдинг" продовжуватиме реалізацію природного газу постачальникам газу для побутових споживачів у рамках виконання спеціальних обов'язків.

"Продовження терміну спецобов'язку дозволить забезпечити надійне, безперебійне та безпечне постачання природного газу, безпеку і надійність функціонування ринку природного газу та енергосистеми України", - сказав міністр Герман Галущенко.

Нагадаємо, З'явився свіжий курс валют: гривня продовжує дешевшати.