1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Звільнена директорка школи розповіла про реальні проблеми освітян у Виноградівській громаді / ВІДЕО

08.09.2022 13:38 0 Суспільство Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Шкільні батьківські збори у Широківському НВК обернулися скандалом.

7 вересня у навчально-виховному комплексі села Широке на Виноградівщині проходили батьківські збори щодо організації навчального року та дотримання санітарних норм. Але головною темою обговорення насправді стала скандальна ситуація зі звільненням директорки НВК, яку навіть не залишили вчителем.

Як повідомила численних батьків представниця КУ ЦОЗО Наталія Левченко, причиною звільнення директорки Марії Роман стало непродовження контракту, термін якого зійшов 1 вересня. Також Левченко наголосила на порушеннях у поданій тарифікації. 

- Керівник закладу освіти має право вести педагогічне навантаження в кількості 9 годин. Де у всьому формулюванні звучить, що має право працювати за сумісництвом? - зауважила представниця комунальної установи Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівської міськради.

Екскерівниця Широківського НВК розповіла, що її наступниця почала свій перший же робочий день зі звільнення. І пояснила причину.

- Я не залишалася байдужою, коли масово звільняли методистів, директорів, вчителів. І зараз, перебуваючи на їхньому місці, я дуже задоволена, що в той час стала на їх захист, адже розумію, як важко втратити улюблену роботу, яку просто від тебе забрали… Зараз і я на передовій. Але чи всі на передовій, чи всі на своєму місці? – наголосила Марія Роман.

Ексдиректорка Марія Роман, ймовірно, відстоюватиме у суді право бути вчителем. Її прийшли підтримати численні батьки та члени місцевої тероборони.

Читайте на ГК:З Угорщини на Виноградівщину: школи двох громад отримали техзасоби для полегшення навчання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відключатимуть на кількох вулицях: у Виноградові можливі перебої з електропостачанням
Читайте на ГК:“В нього потужна щелепа з зубами гострішими, ніж у собаки”: закарпатець тримає вдома м’ясоїдного хижака (ФОТО)