1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Перестають де попало, на фронті перетримують": закарпатці з обуренням реагують на мобілізацію

3061
Суспільство Закарпаття

На сході України вже сьомий місяць триває війна, розпочата російським агресором. Військовозобов'язаних продовжують мобілізувати, відтак відправляти на фронт.

"Перестають де попало, на фронті перетримують": закарпатці з обуренням реагують на мобілізацію

Багато закарпатців перебувають на захисті вітчизни із перших днів повномасштабного російського вторгнення. Зокрема, не легка місія випала на долю закарпатських військових 128 гірсько-штурмової бригади, які знаходяться  у самому пеклі військових дій та щодня героїчно знешкоджують ворожу техніку разом з окупантами. Ворожі трофеї, що потрапляють до рук наших військових після ремонту стають бойовими машинами ЗСУ.

На жаль, багатьох українців, які мужньо стали на захист своєї держави, не має в живих. Це стосується, зокрема, й закарпатських військових. Серед них молоді юнаки та більш досвідчені військовослужбовці. Більшості з них посмертно присвоєні високі звання, ордени за відвагу, в той самий час - неабияке горе у сім'ях тих, де на війні втратили батька, сестру чи рідного брата, найдорожчого чоловіка.

На жаль, нині важко дати прогноз, коли завершаться пекельні військові дії на території України. Водночас як військові експерти, професійні астрологи намагаються розгадати подальший хід бойових дій та імовірні подальші дії ворога. Одні кажуть, війна триватиме до наступного року, а інші, мовляв, до весни, а може і довше. Усе залежить від ситуації та можливостей українських військових протистояти ворожим наступам. Однак, війна завершиться тільки тоді, як прийде час і на нього очікують із нетерпінням усі українці.

Тим часом українських військовозобов'язаних продовжують ставити на облік військкоматів, військові ряди поповнюють добровільно й жінки. Продовжують відправляти на фронт й військовозобов'язаних із Закарпаття. Повістки, за словами очевидців, чоловікам вручають повсюдно, забирають із зон відпочинку, автостоянок, перестрівають автобуси. Свідком одного із таких інцидентів напередодні довелось бути й журналісту видання "Голос Карпат". Один з автобусів, який рухався на Ужгород,  зупинили поряд з одним із рекреаційних пунктів й почали перевіряти чоловіків... До слова, такі дії, під час воєнного стану, із боку представників воєнкомів дещо лякають місцевих жителів.  За їх словами, "виловлюють" не всіх підряд, а вибірково. До того ж і після медоглядів, на фронт відправляють людей "з болячками", визнаючи їх абсолютно здоровими та придатними до несення служби. Водночас "хто має кришу, постійно відкупиться", - говорять жителі. Бурхливо цю тему і далі продовжують обговорювати у мережі Фейсбук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Болючим питанням, що ятрить багатьом душу, є й те, що військових останнім часом перестали пускати додому після визначеного терміну несення служби на лінії фронту. Однією з причин є відміна на державному рівні відпусток солдатам, які відбули на фронті шість місяців. Інша причина тривалого перебування військовослужбовця у зоні бойових дій полягає у тому, що його, мовляв, не має ким замінити. Ідеться, зокрема, про ремонтну бригаду. З цього приводу у мережі Фейсбук теж чимало коментарів:

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber