1. Новини Закарпаття
  2. >

Під час тихого полювання на Закарпатті виявили незвичний образ на дереві (ФОТО)

02.09.2022 19:45 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Знахідку виявили в одному із сіл на Ужгородщині.

Сьогодні у ході тихого полювання у лісі на Ужгородщині, на одному з дерев журналістом видання було зафіксовано цікавий образ. Насамперед стоячи біля дерева збоку подумалось, що то хрест. Але згодом, ставши по
центру і придивившись пильніше, було зрозуміло, що то силует жінки. Саме жіночий образ на дереві бачили більшість людей, згідно з оприлюдненим знімком напередодні в мережі. Хтось бачив у цьому образі оголену пані з розкішними формами, дехто ж казав, що то жінка поважного віку із елегантною зачіскою оголилась для фотосесії. Діти ж бачили у цій пані фею-хрещену із фільму "Попелюшка", відзначаючи, мовляв, дивіться, у неї так само зібране у пучок волосся та ще й риси обличчя подібні. Такі от припущення різних людей щодо символічного силуету на стовбурі бука, вдалося почути.

До слова, на Закарпатті уже не вперше виявляють унікальні зображення на зрізах дерев. Це релігійні хрести та зображення ликів святих. Що ж означає ця знахідка, виявлена у буковому лісі, важко вгадати. Ймовірно, це просто якийсь дефект на дереві, зумовлений рядом природніх факторів, а може і дійсно, важливий знак, що потрібно покласти край нещадним рубкам у Закарпатських лісах. Про нещадне вирубування закарпатських лісів ми уже писали у попередніх публікаціях.

Нагадаємо, На Закарпатті фотопастка зафіксувала рідкісного хижака (ФОТО).

Читайте на ГК:Бережись автомобіля: поліцейські звернулися до пішоходів та водіїв з важливим повідомленням /ВІДЕО
Читайте на ГК:Комендантська година на Закарпатті: в ОДА пояснили, в яких випадках її можуть запровадити
Читайте на ГК:Важлива інформація для закарпатців: у яких населених пунктах вимикатимуть світло 6 листопада