1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Жах на центральній вулиці: моторошні руїни в центрі села на Закарпатті (ФОТОФАКТ)

02.09.2022 10:23 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Багато років ця сіра й потріпана часом будівля мозолить око у центрі одного із сіл Ужгородщини.

Пустуючий роками об'єкт, що раніше був дитячою музичною школою, де постійно було дзвінко від співу учнів, крізь відчинені вікна було чути, як вихованці під керівництвом наставників грають чудові мелодії, сьогодні став будівлею смутку, жаху та сорому. Не один раз цей населений пункт на Турянщині відвідують охочі туристи, аби подивитись на новітні цікавинки у мальовничих Реметах, саме так називають по модному в множині столицю Турянщини. Правді бути, за останній період село істотно покращило свій туристичний імідж, є чимало сучасних й мало відомих відвідувачам унікальних маршрутів до цікавих історичних об'єктів, розроблених Туря-Реметівською ОТГ. Але не можуть цікаві туристи, мандруючи до новітніх родзинок, не помічати й розвалини в околицях населеного пункту і, певна річ, не промайнути  увагою  цю  запустілу будівлю, не запитати, що в ній було та чому вона зараз в такому стані.

Зараз колишня будівля дитячої музичної школи, що розташована біля відкритої цьогоріч модернізованої амбулаторії сімейної медицини, і дійсно лякає своїм зовнішнім виглядом, таке враження, мов про неї давно вже забули й чекають моменту, як вона зовсім розсиплеться. Богу дякувати, сюди не влучали ворожі снаряди, не йдуть бойові дії, розпочаті російським агресором, але споруди, відзначають місцеві жителі, мають вигляд "розбомблених".

Згідно з офіційними даними, будівля знаходиться як об'єкт нерухомого майна у власності сільської ради. Час від часу на території, окупованій заростями, можна побачити викладені в ряд пам'ятники. Поряд із цим, будівля з усіх сторін міцно обтягнута хащею, дерева ростуть вже і зсередини колись доглянутого приміщення. Єдина стара липа, що тут росте біля будівлі додає свіжих фарб, але і вона якось зажурено виглядає, хоча і цвіте щосезону.

Навряд чи скоро на цьому місці щось побудують нове, кажуть місцеві жителі, які сумніваються у ремонтні проблемних доріг   у селі, де роками не має асфальту через "фінансові діри" в місцевому бюджеті.