1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Лікує серце, мозок і не тільки: медик з Луганська знайшов роботу на Виноградівщині

2502
Суспільство Новини Виноградова

Історію лікаря-біженця з Луганщини розповіли у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості

Лікує серце, мозок і не тільки: медик з Луганська знайшов роботу на Виноградівщині

Роками будувати своє щастя, ставити цілі і наполегливо йти до них, підкорювати нові вершини, бачити перед собою перспективи завтрашнього дня, а потім, в один момент, втратити все, покинути здобутки, досягнення і починати свій шлях спочатку. Саме в такій ситуації з початком війни опинилися десятки тисяч українців. Серед них і Євген Шморгунов, який вже вдруге вимушено став внутрішньо переміщеною особою, у зв'язку з війною в 2014 році і знову в 2022 році. Про це інформує Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості.

"Євгену довелося переїхати з сім'єю спочатку з рідного міста Луганська в Слов'янськ, де працював в міській лікарні №1, а тепер на Виноградівщину. За плечима - Луганський державний медичний університет та досвід роботи як лікаря функціональної діагностики більше 20 років. Бажання знайти роботу за освітою і досвідом роботи привели Євгена до Виноградівська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості. Серед усіх пропозицій роботи найбільш припала до душі перспектива працювати в ТОВ «Превеншн». У цій приватній клініці якраз шукали лікаря по діагностиці серця і кровообігу, стану судин, системи зовнішнього дихання, мозку. Роботодавець, під час співбесіди, віддав перевагу Євгену Шморгунову - досвідченому претенденту на посаду" - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на Виноградівщині Євген планує працювати до перемоги, а після звільнення рідного міста – повернутися додому.

Бажаємо йому успіхів і непоборної віри в себе, адже саме вона додає сил і допомагає долати будь-які перешкоди.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Кабмін значно підвищить компенсацію за прихисток переселенців: названо суму (ВІДЕО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber