1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

В Ужгороді провели благодійний велозаїзд на підтримку ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

153
Суспільство Новини Ужгорода

Загалом близько 800 учасників зібралися біля Драмтеатру й стартували в заїзд вулицями міста.

В Ужгороді провели благодійний велозаїзд на підтримку ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

"15 км – просто дитячі забавки для велосипедистів, які прагнуть допомогти Збройним Силам! Саме такою була довжина дистанції на благодійному велозаїзді до Дня Незалежності України Big City Ride, який відбувся сьогодні в Ужгороді. Звісно ж, закарпатські рятувальники не могли залишитися осторонь такої події – вони не лише долучилися до організації, а й взяли активну участь.", - пише ДСНС Закарпатської області.

Загалом близько 800 учасників зібралися біля Драмтеатру й стартували в заїзд вулицями міста. Спочатку маршрут пролягав вулицями Льва Толстого, Митною, Загорською, Закарпатською й Собранецькою, а далі велосипедисти їхали через міст Масарика на проспект Свободи, вулиці Минайську, Можайського, Легоцького, Капушанську й назад до Драмтеатру.

«Вишенькою на торті» став розіграш нового велосипеда та інших цікавих та смачних призів, участь у якому міг взяти кожен, хто придбав спеціальний значок. А всі зібрані від продажу кошти, а це 75 тисяч гривень, організатори спрямують на потреби Збройних Сил України, які зараз стоять на варті нашої безпеки.

Нагадаємо, Як змінилась ціна на дизель та бензин за тиждень

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber