1. Новини Закарпаття
  2. >

Власникам дизельних авто варто приготуватися: що буде з паливом восени

23.08.2022 08:51 Суспільство

Через аномально високі ціни на газ в Європейському Союзі зростають котирування дизельного палива, що в майбутньому може позначитися і на українському ринку.

Через аномально високі ціни на газ в Європейському Союзі зростають котирування дизельного палива, що в майбутньому може позначитися і на українському ринку.

Цього року Європа переживає важку зиму з історично низьким рівнем виробництва дизельного палива. Особливо це відчувають автовласники північно-західної Європи.

Такий прогноз озвучила компанія Wood Mackenzie Ltd.

Як згадувалося раніше, запаси дорожнього дизеля, мазуту та інших дизелів у регіоні впадуть до найнижчого рівня в листопаді порівняно з даними на початку 2011 року. У результаті Європа готується до потенційно серйозної зимової енергетичної кризи.

“Ми очікуємо, що запаси будуть скорочуватися сезонними темпами, але ми віддаляємося від цієї дуже низької бази”, – йдеться в повідомленні.

Експерти кажуть, що дизельне паливо є життєво важливим для легкових і вантажних автомобілів у Європі, і його використання історично стимулювалося економікою. Це паливо також використовується в судах, будівництві та промисловості.

Нагадаємо, Військовий облік для жінок може стати добровільним.

Читайте на ГК:Україна зможе заповнити дефіцит електроенергії постачаннями з ЄС — Сімсон
Читайте на ГК:Долар той самий, а прогнози різні: відомо, яку вартість зеленого закладають до бюджету
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 листопада для всіх знаків Зодіаку