1. Новини Закарпаття
  2. >

"Ганяють як скажені, а коли тормознуть ― починають плакати": зафіксовано 238 порушень ПДР мотоциклістами

09.08.2022 08:01 Суспільство

Співробітники поліції Закарпаття працюють над тим, щоб літній вид транспорту – мотоцикли, був безпечним для всіх учасників дорожнього руху.

Співробітники поліції Закарпаття працюють над тим, щоб літній вид транспорту – мотоцикли, був безпечним для всіх учасників дорожнього руху.

На території всіх районів Закарпаття поліцейські посилено перевіряють дотримання водіями правил безпеки дорожнього руху. Особлива увага приділяється літньому виду транспорту – мотоциклам. За останні 7 днів правоохоронцями перевірено 416 таких водіїв. Найбільше їх зафіксовано на території відділу поліції в селі Оноківці – 57 та Рахівського районного відділу поліції – 53.

З початку проведення таких відпрацювань, правоохоронці перевірили вже майже 2 тисячі таких транспортних засобів.

Під час цих перевірок лише за останній тиждень виявлено 238 порушень та відповідно притягнуто до адміністративної відповідальності водіїв. Найбільше таких виявили співробітники відділення поліції у Виноградові – 65 та Рахівського районного відділу поліції – 54.

Загалом же з початку звітного періоду до відповідальності притягнуто водіїв мототранспорту за 913 порушень ПДР.

За тиждень 65 мотоциклів поміщено на штрафмайданчик. В розрізі районів найбільше таких на території Тячівського районного відділу поліції – 15 та відділення поліції в м. Виноградів – 10. Загалом же кількість вилучених за порушення ПРД мотоциклів складає 275 одиниць.

Робота в цьому напрямку буде продовжуватися, щоб дороги Закарпаття були безпечними.

 Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, Закарпатські прикордонники оштрафували правопорушиків на понад 3 млн грн.