1. Новини Закарпаття
  2. >

Мешканців двох областей просять терміново евакуюватися: відомі причини

06.08.2022 22:11 Суспільство ВАЖЛИВО

Глава Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулася до мешканців двох областей України із проханням терміново евакуюватися

Глава Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулася до мешканців двох областей України із проханням терміново евакуюватися

Українські Збройні сили ведуть підготовку до контрнаступу на півдні, через що мешканців Запорізької та Херсонської областей просять терміново евакуюватися.

Як передає  «24 канал», про це заявила глава Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

«У нас триває підготовка до контрнаступу. Наші військовослужбовці вкотре просять надати допомогу у проведенні евакуації цивільного населення», – пояснила високопосадовиця.

Водночас Ірина Верещук додала, що щодня влада констатує факт виїзду 1000 – 1200 осіб із цих територій, а це говорить про те, що люди беруть до уваги заклики влади.

«Люди, як і раніше, їдуть, і вони їдуть все більше. Я хочу висловити подяку всім сім’ям, які не бояться сісти в транспортні засоби волонтерів, користуються евакуаційними поїздами та автобусами, усім, що тільки можна, щоб виїхати з окупації та адаптуватися», – сказала міністр.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Кадри, що "беруть за душу": в Ужгороді відтворили хроніки війни на Закарпатті (ФОТО) 

Читайте на ГК:Штраф і конфіскація: «євробляхерів» каратимуть по-новому – що відомо?
Читайте на ГК:Вручили повістку на роботі: що робити у такому випадку - роз'яснення експерта
Читайте на ГК:Нафтогаз пояснив споживачам, як змінити постачальника газу