1. Новини Закарпаття
  2. >

"Горіли будинки, надвірні споруди та сухостій":на Закарпатті за минулу добу сталося 17 пожеж

06.08.2022 10:51 Суспільство

Для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 36 виїздів.

Для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 36 виїздів.

05.08.2022 о 12:31 пожежа в надвірній споруді за адресою: Тячівський район, Солотвинська ТГ, смт Солотвино, вул. І. Франка. Пожежею знищено дерев’яну надвірну споруду площею 32 кв.м,  коптильню площею 1 кв. м, тонну сіна та частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки від Центру безпеки громадян Солотвинської ТГ, та державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків.

05.08.2022о 14:37 пожежа в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, Великолучківська ТГ, с. Кальник, вул. Мукачівська. Пожежею знищено дерев’яну надвірну споруду площею 10 кв. м,  0,5 куб. м дров та частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин  м. Мукачево.

05.08.2022 о 15:25 загорання сухої трави на території дворогосподарства за адресою: Ужгородський район, Перечинська ТГ, м. Перечин, вул. Шевченка. Пожежею знищено суху траву на площі 0,005 Га. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин. Ще упродовж чергової доби виникло ???????? загорань сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях регіону. Найбільше, 7 випадків, зафіксовано на Ужгородщині. Ще 3 загорання виникло на Хустщині та два – на Берегівщині. Також по одному випадку сталось Тячівському та Мукачівському районах. Усього вогнем знищено 12,40 га сухої трави.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Нагадаємо, Фатальне зіткнення: На Закарпатті лоб в лоб зіткнулися автомобілі, є загиблі /ФОТО.