1. Новини Закарпаття
  2. >

«Ні вони, ні ми не потягнемо її довго»: Генерал Марченко озвучив власний прогноз щодо тривалості гарячої фази війни з Росією /ВІДЕО

05.08.2022 20:09 Суспільство Думка

Генерал-майор Дмитро Марченко зазначив, що рідко береться прогнозувати хід подій, але зараз все таки висловив свою думку.

Генерал-майор Дмитро Марченко зазначив, що рідко береться прогнозувати хід подій, але зараз все таки висловив свою думку.

Гаряча фаза війни українського народу проти російських окупантів закінчиться до кінця 2022 року. Довше її не витягне ані Росія, ані Україна. 

Про це в інтерв'ю журналісту Тарасу Березовцю розповів командувач оборони Миколаєва генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко. Наразі він очікує нового наступу російської армії на Миколаїв.

"Чекаємо того ж самого, що й під час першої фази наступу. За тим самим планом вони хочуть піти на Миколаїв, але я хочу всіх заспокоїти: не треба їх боятися. Їм страшніше, аніж нам. Вони теж бояться. Треба чинити опір. Будемо бити, будемо їх виганяти. Це наша земля, ми нікого не боїмося і нікого сюди не пустимо", – сказав Дмитро Марченко.

Він звернувся до російських військових, яких насильно зігнали в Україну, із закликом здаватися і пообіцяв, що у такому випадку вони будуть жити.

Також генерал-майор озвучив власний прогноз щодо тривалості гарячої фази війни.

"Я дуже рідко берусь прогнозувати, але довго гаряча фаза війни тривати не буде. Ні вони, ні ми не потягнемо її довго. Я думаю, що саме гаряча фаза закінчиться до кінця цього року однозначно", – сказав Марченко.

Щодо звільнення окупованих Росією територій, зокрема, Херсонщини, то генерал-майор назвав низку факторів, від яких цей процес напряму залежить.

"Це залежить від того, чи нададуть нам ту зброю, яку обіцяли наші партнери. Коли ми будемо знати – скільки її дадуть, тоді можна буде робити якісь прогнози. Зараз це важко прогнозувати. Але ми будемо битися з нею, або без неї. Треба буде – будемо вилами виганяти окупантів", – наголосив Дмитро Марченко.

Читайте також: 

«Ми спостерігаємо спроби відтворення “імперії зла”», - Маріуш Блащак

«Війна Росії проти України може стати замороженою», - Джуліанна Сміт

Військовий експерт розповів, чому "втік" Чорноморський флот Росії /ВІДЕО

Читайте на ГК:Жінка знімала порно з 8-річною дочкою: справу скеровано до суду
Читайте на ГК:В Україні планують урізати пенсії: хто може повністю або частково втратити виплату
Читайте на ГК:Вартість хліба в Україні досягла рекордної позначки за останні п'ять років: названо ціни на популярні сорти