1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У рамках проекту “СпівДія заради Дітей” 5 серпня в Ужгородській загальноосвітній школі відбувся відкритий захід для дітей ВПО та жителів міста. (ФОТО)

05.08.2022 18:54 0 Суспільство
 

У рамках проекту “СпівДія заради Дітей” 5 серпня в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 6 імені Василя Гренджі-Донського відбувся відкритий захід для дітей ВПО та жителів міста.

Діти  мали змогу відчути себе справжніми космонавтами та відправитися в інтерактивну подорож Всесвітом. Для дітей проводилися різноманітні активності: фізичні експерименти, які пояснюють найцікавіші космічні явища, міжгалактичні рухливі та пізнавальні ігри,  майстер-класи з виготовлення полімерних черв’яків та багато іншого.

«СпівДія заради дітей» - це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими. Учасниками занять є діти від 5 до 12 років.

Мобільна команда "СпівДія заради дітей" в місті Ужгород висловлює подяку адміністрації школи  № 6 за допомогу в організації заходу.   

Проект реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства молоді та спорту України.

Долучити дитину до занять можливо за ФОРМОЮ РЕЄСТРАЦІЇ — https://cutt.ly/nJGy2Xf

Нагадаємо, В Україні планують урізати пенсії: хто може повністю або частково втратити виплату