1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Унікальне гніздо карпатської птахи та навіть незвичний зубастий пристрій": що продають закарпатці в режимі онлайн (ФОТОФАКТ)

04.08.2022 14:05 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Онлайн-сайти купівлі та продажу користуються популярністю серед значної аудиторії вже давно. Серед них OLX, TORG, ВАШ МАГАЗИН, ШАФА, KIDSTAFF та ряд інших.

Купу найрізніших речей можна придбати в режимі онлайн. Буває, дуже часто, на сайтах купівлі-продажу є нагода відшукати чи не справжнісінькі раритети. Між ними старовинні монети, предмети побуту, книги минулих часів із дуже цінними історичними фактами, біжутерія тощо.

Так от ми здійснили "віртуальну мадрівку одним із популярних сайтів" та перевірили, який ряд товарів наразі є в топі-10, що продають закарпатці.

Нашу увагу, зокрема, привернули такі цінні предмети, як старовиинна кераміка (глиняні глечики), вироби ручної роботи, архаїчні картини релігійного змісту, випалені на дереві, монети 80-років, медична література.

Також із товарів, що пропонують, зокрема, жителі Перечинщини: пристрій - чесалка для збору яфин (гребінь-чесалка), роги оленя, старовинний деревний "ловець гризунів", а також - оргигінальне гніздо птиці, що живе у Карпатах. Є тут і популярні наразі марки (лімітованої серії) із гаслами "Русский воєнний корабль іди...", за якими вишиковуються чималі черги перед поштамтами, аби їх придбати.

До вашої уваги - цікаві знахідки за останній період.