1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В центрі Ужгорода змінюють схему організації дорожнього руху: відомі причини (СХЕМА)

02.08.2022 22:29 Суспільство

До уваги водіїв та пішоходів! Відзавтра, 3 серпня, із 8-ї години ранку в Ужгороді змінюється схема організації дорожнього руху.

До уваги водіїв та пішоходів! Відзавтра, 3 серпня, із 8-ї години ранку в Ужгороді змінюється схема організації дорожнього руху.

Відзавтра, 3 серпня, із 8-ї години ранку в Ужгороді для ремонту дорожнього покриття на вулиці Дмитра Вакарова на перехресті площі Корятовича та Олександра Фединця змінюється схема організації дорожнього руху. Про це інформує департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради.

Як зазначається, підрядник встановить додаткові обмежувачі для паркування автомобілів, дорожні знаки про зміну руху  транспортних засобів.

"Департамент міської інфраструктури просить водіїв та пішоходів звернути увагу на зміну напрямків руху, зміну зупинок громадського транспорту, а також на те, що встановленозаборонні знаки для паркування вздовж площі Корятовича та вулиці Олександра Фединця", - йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У двох КПП зі Словаччиною та Угорщиною на Закарпатті утворилися черги на виїзд 

Читайте на ГК:Професор з “передка”: Олена Зеленська розповіла наскільки її вразив лектор УжНУ Федір Шандор /ВІДЕО
Читайте на ГК:Привезли обладнання та меблі: на Закарпаття завітали волонтери з Угорщини /ВІДЕО
Читайте на ГК:"Аеропорт поки що не працює, є деякі нюанси":оновлено інформацію про Ужгородське летовище