1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Пізно ввечері в Берегівському районі поліція розшукувала дітей, які заблукали біля лісу

02.08.2022 15:01 Суспільство

Вчора, 1 серпня, близько 23:00, поліцейські Берегівщини отримали повідомлення про двох зниклих діток, які проживають у селі Великі Береги.

Вчора, 1 серпня, близько 23:00, поліцейські Берегівщини отримали повідомлення про двох зниклих діток, які проживають у селі Великі Береги.

Про це повідомляє Поліція Закарпатської області.

Як з’ясували працівники поліції, 13-річна дівчинка зі своїм 11-літнім братом ще зранку вирушили до сусіднього села Кваси. Відтоді зв’язок із ними втратився.

На пошуки діток були організовані пошукові групи з числа працівників поліції. Обстеживши місцевість та території сусідніх сіл, поліцейським вдалося розшукати діток впродовж години поблизу лісового масиву в сусідньому селі.

Здоровими та неушкодженими діток передали їхнім батькам. З ними вже поспілкувалися інспектори ювенальної превенції та застерегли від подібних випадків у майбутньому.

За невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей поліцейські склали на них адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП.

Працівники поліції звертаються до громадян із нагадуванням бути уважними до своїх дітей, піклуватися про їх безпеку та завжди контролювати наявність зв’язку з ними і знати про місце їх перебування.

Нагадаємо, На які виплати можуть розраховувати українські біженці з обмеженими можливостями в Польщі