1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, які ціни очікувати на овочі та фрукти у серпні

02.08.2022 13:28 Суспільство

Серпень – це місяць, який вважається найбільш комфортним для українського споживача, оскільки саме в цьому місяці збирається врожай багатьох культур.

Серпень – це місяць, який вважається найбільш комфортним для українського споживача, оскільки саме в цьому місяці збирається врожай багатьох культур.

В першу чергу це стосується овочівництва. Про це в коментарі РБК-Україна сказала Світлана Литвин, аналітик Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), пише agronews.ua.

За її словами, максимальна пропозиція різноманітних овочів (помідорів, перцю, баклажанів, цибулі, моркви, буряків, різних видів капусти та інші) призводить до зниження цін. Саме тому в цей період в українців зазвичай триває консервація овочів або закупівля їх про запас.

“Хоча цього року ситуація може трохи відрізнятися з попередніми роками, адже через тимчасову блокаду Херсонської області та відсутності поставок з цього регіону, не варто очікувати дуже низьких цін, однак тенденція до зниження в порівнянні з липнем однозначно буде спостерігатися”, – додала аналітик.

Також в серпні починає надходити врожай основного українського фрукту – яблук. Тому на яблука варто чекати комфортних цін, оскільки їх пропозиція буде достатньою. Крім того, в серпні збирають і багато зернових культур, однак до моменту їх потрапляння на полиці необхідно більше часу, оскільки їх потрібно доопрацювати (досушити, провести певний обробіток, пофасувати тощо). Саме тому вони можуть потрапити до кінцевого споживача вже в вересні, зазначила Литвин.

Нагадаємо, Затишшя перед бурею: на українських водіїв чекає «сюрприз» з паливом.

Читайте на ГК:Начальник військкомату і офіцер поліції погоріли на хабарі за "відмазування" від призову
Читайте на ГК:НБУ посилив вимоги до пунктів обміну валют: кого стосуються нові правила
Читайте на ГК:Затишшя перед бурею: на українських водіїв чекає «сюрприз» з паливом