1. Новини Закарпаття
  2. >

Зарплатня від $600:на Закарпатті планують відкрити деревообробне підприємство

01.08.2022 17:52 Суспільство

На Закарпатті планують відкрити індустріальний парк, у якому працевлаштують понад 2000 працівників, а їхня зарплатня перевищуватиме 20 тис. грн.

На Закарпатті планують відкрити індустріальний парк, у якому працевлаштують понад 2000 працівників, а їхня зарплатня перевищуватиме 20 тис. грн.

Як повідомляє ЕКСПРЕСО, ідея створення індустріального парку в селі Біла Церква (Солотвинської ТГ, Тячівського району) виникла ще в 2020 році. А на початку червня 2022-го – "Марамуреш" включили до Реєстру індустріальних (промислових) парків України. Крім того, про створення парку "Марамуреш" минулого місяця говорили на конференції з питань відновлення України в Лугано. "На моє переконання, майбутній розвиток промисловості України – за індустріальними парками. Ми пройшли весь законодавчо передбачений процес по реєстрації і створенню індустріального парку – починаючи з ідеї, вибору земельної ділянки, зміни її цільового призначення, розробки і затвердження концепції, пошуку інвесторів та розробки проекту.  

Площа індустріального парку – 33,2 гектара, орієнтовна запланована кількість працюючих на території комплексу становить 2-3 тис. людей.  "На цей момент ми виготовляємо проєкт розвитку інфраструктури – це дорога, каналізація, водопостачання, водовідведення, електромережі та огорожа. 

Нагадаємо, В Солотвині знову будуть видобувати сіль.