1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на серпень-2022 для всіх знаків: яким знакам зірки принесуть щастя

01.08.2022 16:35 Суспільство Лайт

Серпень однозначно потішить Лева і Водолія, а от Тельцю не позаздриш.

Серпень однозначно потішить Лева і Водолія, а от Тельцю не позаздриш.

Як повідомляє bigmir, серпень стане одним із найнасиченіших місяців 2022 року, оскільки астрологія, яка накопичувалася з 2021 року, досягне апогею. Протягом наступного місяця Всесвіт може зробити нам кілька сюрпризів, які легко можуть стати можливостями для трансформації та самореалізації.

Ми починаємо місяць під Сонцем у Леві, періоду, коли нас спонукають веселитися й освітлювати світ своїм світлом. Проте, прагнучи показати свої таланти, ми можемо відчути, що щось заважає нам повністю виразити себе. Загалом сім планетарних тіл є ретроградними, які тягнуть нас до минулого, оскільки є щось, що потрібно закрити, перш ніж перейти в майбутнє. 

Повня цього місяця, що випадає на 11 серпня у Водолії, дає вам саме це – можливість розірвати зв'язки з минулим. Тоді, як щось або хтось може спробувати затягнути нас назад, ми можемо уявити собі нове майбутнє й утілити його в життя.

Юпітер нині ретроградний у вашому знаку, а це означає, що протягом наступних кількох місяців ви будете зростати повільнішими темпами, і це нормально, Овне.

Астрологічна інтенсивність липня перетікає в цей місяць, оскільки планети в Леві активізують продовження напруги між двома сферами вашого життя. Настав час прийняти зміни й рухатися вперед, Тельцю, так що здійсніть стрибок 18 серпня, це щасливий день, коли Всесвіт підтримає вас у самоствердженні!

Для вас, Близнюки, сезон Лева – це спілкування, тому ви можете готуватися до завершення проєкту чи проведення важливої ​​презентації. Ваш планетарний управитель Меркурій перебуває в Діві з 4 по 24 серпня, допомагаючи вам зосередитись на подробицях.

Для вас, Раче, початок серпня буде пов'язаний з управлінням ресурсами, оскільки планети активуватимуть ваш другий дім активів. Ви можете отримувати гроші, а також мати серйозні розмови з романтичним або діловим партнером, найімовірніше, ближче до повні 11 серпня.

З Сонцем у вашому знаку ви насолоджуєтеся часом у центрі уваги! Венера також входить у ваш знак 11 серпня, виплескуючи хвилею вашу чарівність. Однак цього дня необхідно буде прийняти рішення, оскільки повний місяць цього місяця змусить вас поглянути на речі з нової точки зору.

Хоча початок місяця може мати дивну атмосферу, ви повинні почати почуватися у своїй стихії, коли ваша планета Меркурій увійде у ваш знак 4 серпня. Якщо у вас є робота або завдання, Меркурій допоможе вам досягти успіху!

Ви починаєте серпень, зосередившись на своїй кар'єрі, оскільки Венера у вашому десятому домі просить вас старанно працювати над своїми проєктами та мріями. Підвищення або новий проєкт може впасти вам у руки! Щойно Венера увійде в знак Лева 11 серпня, настане час вечірок! Ви багато спілкуватиметеся, можливо, навіть поєднуючи приємне з корисним!

Серпень – значущий місяць для вас, Скорпіоне, оскільки планети підбурюватимуть вас до змін! Для вас це був процес 2022 року, під час якого, відмовляючись від старого, ви запрошуєте нову енергію у свою кар'єру, а також у свої взаємини. Це буде особливо правильно під час повні 11 серпня, яка приходить інтенсивно.

Стрілець, Юпітер, ваш великодушний управитель, стане ретроградним 28 липня, тому, коли ви заходите в серпень, ви починаєте занурюватися в повільніший ритм життя. Використовуйте перші дні серпня, щоб поміркувати про прогрес, якого ви досягли цього року.

Козеріг, Велелюбна Венера займає ваш сьомий дім партнерства, що може призвести до того, що ви станете гарячими й активними зі своєю другою половинкою. Можливо, у вас навіть будуть серйозні розмови щодо наступних кроків! Якщо ви самотні, бажання мати серйозні стосунки з кимось може реалізуватись. Коли почнеться сезон Діви, ви почуватиметеся у своїй стихії.

Водолій, Серпень спричинить зміни у вашому житті, і ви більш ніж готові взятися за це! Ваші стосунки змінюються, і ця тенденція продовжиться в серпні. Деяких таємних ненависників, можливо, доведеться видалити з вашого життя, і повня 11 серпня покаже вам, хто ці люди!

Риби, На початку серпня Венера перебуватиме у водному знаку Рака, активізуючи ваш п'ятий дім романтики та веселощів. Якщо ви самотні й шукаєте пару, перші десять днів місяця ідеально підходять для того, щоб показати себе. Щойно Сонце увійде до Діви 22 серпня, воно активує ваш сьомий дім партнерства, передвіщаючи місяць, у якому ви зосередитеся на стосунках із самим собою.