1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У жителів закарпатського селища тече з кранів "яфиновий сік"

01.08.2022 15:27 Суспільство Актуально

Було б, звісно, добре, якби і дійсно з-під кранів текла мінеральна, солодка вода, чи яфиновий сік.

Було б, звісно, добре, якби і дійсно з-під кранів текла мінеральна, солодка вода, чи яфиновий сік.

Питна вода неприродного фіолетового кольору витікає із кранів жителів Великого Березного. У той час, коли наразі через тривалу відсутність дощів у багатьох населених пунктах області, у людей майже немає води, мешканці Березного зіткнулися зі ще однією проблемою - водою підозрілого кольору.

Відповідний допис щодо неякісною питної води неприродного кольору оприлюднили у мережі Фейсбук. Жителі не можуть збагнути, у чому причина, що вода поміняла свій колір та чому стала синьою.

Поснень вимагають у місцевої служби комуналу, що не виконує свою роботу належним чином й не дбає про належну якість води для населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ситуація викликала ряд емоційних коментарів, де мали місце й іронічні висловлювання. Воду незвичного кольору поспішили назвати "яфиновим соком", "мохіто", "міріндою" , "лавандовою" тощо. За словами людей, така вода із їх кранів тече не уперше:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У той же час, як відзначають поодиинокі місцеві жителі, "синя вода", на щастя, тече лиш на деяких вулицях. Проблема має локальний характер і що скоріше за все у воду було додано фарбу для перевірки чи є десь прорив, коментують в мережі.

Окрім незвичного синього кольору, відзначають місцеві жителі, вода мала ще й неприємний смердючий запах. Вона була то синьою, то голубою. Крім того люди обурені якістю питної води, яку вони пють багато років та дають дітям

 

 

 

 

Нагадаємо, На Берегівщині люди скаржаться на неякісну питну воду морквяного кольору.