1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Аеропорт поки що не працює, є деякі нюанси":оновлено інформацію про Ужгородське летовище

01.08.2022 14:16 Суспільство ОНОВЛЕНО

Голова Закарпатської обласної військової адміністрації заперечив інформацію про можливість відновлення пасажирських рейсів з аеропорту «Ужгород».

Голова Закарпатської обласної військової адміністрації  заперечив інформацію про можливість відновлення пасажирських рейсів з аеропорту «Ужгород».

Як повідомляє Zaxid.net.,обласна влада працює над приведенням аеропорту до всіх вимог, проте йдеться про «довготривалий та системний процес», а заяви про відновлення аеропорту – це «не більше, ніж бажання та наміри».

Відповідну заяву голова Закарпатської ОВА  оприлюднив зранку у понеділок, 1 серпня. Він, зокрема, зазначив, що наразі міжнародний аеропорт «Ужгород» не готовий до запуску пасажирських рейсів, попередня інформація про відновлення летовища є некоректною. Правову кваліфікацію цій ситуації нададуть правоохоронні органи.

«Летовище не готове приймати або відправляти цивільні рейси на територію Європейського Союзу, аеропорт не має відповідних дозвільних документів на початок роботи, небо над Україною закрите, так само як і закриті усі аеропорти, немає підписаних документів з ЄС про можливість запуску регулярних рейсів на територію Євросоюзу світлосигнальна система, злітна смуга та інші елементи інфраструктури не готові приймати регулярні рейси», – зазначив голова Закарпатської ОВА.

Також, обласна влада працює над приведенням аеропорту до вимог та сертифікації: «Залучені Міністерство інфраструктури України, Украерорух, СБУ, ДСНС, найкращі фахівці за напрямком приватної пасажирської і вантажної авіації для консалтингу й оптимізації роботи летовища та інші. Але ми говоримо про процес – довготривалий та системний. Тому зараз заяви про відновлення роботи аеропорту – це не більше, ніж бажання та наміри.

Нагадаємо, Аеропорт «Ужгород» може відновити роботу найближчим часом.