1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові відбудеться відновлення робіт з реконструкції центру міста

29.07.2022 14:02 Суспільство

Перерозподіл коштів та додаткові надходження до міського бюджету за результатами першого півріччя дозволили сформувати черговий транш для здійснення реконструкції площі Миру.

Перерозподіл коштів та додаткові надходження до міського бюджету за результатами першого півріччя дозволили сформувати черговий транш для здійснення реконструкції площі Миру.

Як повідомлялося раніше, розпочато переговори з Технічним Секретаріатом програми у Будапешті про виділення додаткових коштів на завершення проекту з реконструкції у зв'язку із загальною ситуацією в країні, викликаною війною Росії проти України.Насамперед (як цього вимагає протокол), були надіслані запити партнерам до Угорщини та Румунії щодо можливості перерозподілу зекономлених коштів (якщо такі є) на користь українського партнера проекту.

Але цей етап технічний, що передує основному. Після отримання офіційних повідомлень від партнерів, що економія у них відсутня, мером міста було надіслано запит до Будапешту з проханням про розгляд керівництвом програми HU-SK-RO-UA можливості виділення половини коштів, необхідних для закінчення робіт з реконструкції центру міста.

Якщо дозволять погодні умови та перебіг війни, то вже цього року буде повністю укладено дорожнє покриття та відкритий проїзд площею Миру, закінчено пішохідні зони біля будинку культури та в центрі скверу, а також велодоріжки.

Закінчення робіт з укладання граніту на площі, запуск фонтанів та роботи з озеленення, швидше за все, будуть проведені весною наступного року.Тому, як і обіцяли: роботи з реконструкції скверу будуть завершені у будь-якому разі.

Про це інформує Виноградівська міська рада.

Нагадаємо, На місцевому ринку зростає попит на виноградівські кавуни.