1. Новини Закарпаття
  2. >

До Чернігова доставили гуманітарну допомогу угорського католицького Карітасу (ФОТО)

29.07.2022 08:52 0 Суспільство
 

З початком війни католицький Карітас допомагає українським біженцям в Угорщині та переселенцям на Закарпатті. Цього разу гуманітарну допомогу доправили набагато далі. Перший пункт – Чернігівщина.

Про це повідомляє karpat.in.ua.

Благодійна організація протягом минулого періоду щотижня відправляла допомогу закарпатцям для підтримки роботи соціальних безкоштовних кухонь та забезпечення вимушених переселенців. Цього разу гуманітарну допомогу доправили набагато далі. Перший пункт – Чернігівщина.

Антал Мароші, представник організації, який супроводжував вантаж, повідомив, що місцеві мешканці живуть серед руїн розбомблених будинків. Здебільшого це літні люди, які не виїхали. Іноді їм доводиться долати по 6–8 км, щоб купити якісь продукти харчування.

Посприяли доставці гуманітарного вантажу ЗСУ, надавши для цього власні транспортні засоби. Представники Карітасу роздали людям пакунки, у яких були консерви, продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, солодощі. Ще кілька тонн гуманітарного вантажу за допомогою місцевої організації Карітас доставлять у м. Бучу.

«Завдяки Карітасу любов угорського народу дісталася до бабусь і дідусів, до дітей-сиріт, які живуть у Новоселивці», – повідомив полковник Микола Журавльов, командир відділення, що супроводжувало гуманітарний ватаж, - католицький Карітас.

Нагадаємо, Кабмін хоче запровадити повернення акцизу та ПДВ на пальне: якими будуть ціни