1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Уламки ракет, зброя та трофеї: в Ужгородському замку презентували експонати сучасної війни (ФОТО)

28.07.2022 18:34 0 Суспільство
 

Уламки ракет – "експонати", зброю, якою захищається Україна, світлини з війни і розчищені підвали представили сьогодні, 28 липня, в Ужгородському замку.

Про це повідомили в Ужгородській міській раді.

«Якщо таке десь побачите – в жодному разі не беріть до рук, не чіпайте! Ідіть звідти геть і зателефонуйте на 102 або попросіть старших повідомити про вашу знахідку», – так сьогодні пояснював в Ужгородському замку ювенальний поліцейський на лекції дітям про безпеку під час війни.

У Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького в замку на виставку просто неба «Страшні реалії війни» до діючої експозиції «Коли гримлять гармати, музи мовчать» додалися моторошні експонати – уламки реальних ракет, якими росіяни обстрілюють Україну. Залишки «Точки-У», С-300 та інших можна оглянути на одному із подвір’їв історичної пам’ятки.У внутрішньому, дворику Ужгородського замку також представлене сучасне озброєння, яким, за сприяння західних партнерів, наші воїни захищають Україну.

Виставку та лекцію зорганізували з нагоди відзначення Дня Української Державності.

У внутрішньому дворику музею також представлена фотовиставка світлин із зон бойових дій донецького майстра Сергія Ваганова.

Сьогодні для гостей Ужгородського замку також уперше відкрили ще частину нещодавно розчищених підвалів. Там планують облаштувати середньовічну експозицію та фотозону для відвідувачів.

Нагадаємо, «Росіяни під дією якихось препаратів»: боєць 128-ої гірсько-штурмової бригади про дивну поведінку окупантів.

Читайте на ГК:Марку «Доброго вечора, ми з України» презентували сьогодні, у День Української Державності, в Ужгороді /ФОТО
Читайте на ГК:На Закарпатті вперше проходять урочистості до Дня Української Державності /ФОТО
Читайте на ГК:Ужгородський водоканал повідомляє про відключення води /АДРЕСИ