1. Новини Закарпаття
  2. >

У Закарпатській області зростає кількість хворих на COVID-19

27.07.2022 17:52 Суспільство ВАЖЛИВО

COVID-19 починає набирати обертів. З початком цього тижня коронавірус діагностували у 85 осіб.

 COVID-19 починає набирати обертів. З початком цього тижня коронавірус діагностували у 85 осіб.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.

Час традиційного сезонного спаду захворюваності на COVID-19 минув, а недуга починає набирати обертів. Про це йшлося сьогодні на нараді з представниками системи охорони здоров'я області під головуванням першого заступника очільника Закарпатської ОВА Мирослава Білецького.

За його словами, статистика свідчить про стрімке зростання кількості виявлених хворих. З 11 по 17 липня зафіксували 78 нових випадків COVID-19, а вже протягом останніх 7 днів – 129. Цього тижня ситуація погіршуватиметься, оскільки лише за перші два дні коронавірус діагностували у 85 осіб.

Зростає і кількість госпіталізованих. Тільки за останню добу 9 закарпатців потрапили на стаціонарне лікування у заклади охорони здоров’я області.

«Якщо ви сховали антисептик та маску, варто її повернути у щоденне використання. Водночас слід щепитися, якщо ви цього не зробили раніше, або імунізуватися бустерною дозою, якщо забули чи відкладали цю справу на потім.

Аби боротися із ворогом зовнішнім, нам потрібно бути сильними не лише духом, а й тілом. Подбайте про безпеку власну і тих, хто поруч», – наголосив Мирослав Білецький.

Нагадаємо, Чи зможе Україна обійтись без російського газу