1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська ОВА разом з іноземними партнерами передали ЗСУ автомобіль швидкої допомоги (ФОТО)

27.07.2022 16:14 0 Суспільство
 

Керівництво Закарпатської ОВА разом із французькими партнерами передали нашим військовим на передову ще одну сучасну карету швидкої допомоги.

Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація

«Інтенсивність боїв зараз дуже висока, тож від оперативності й мобільності роботи медиків залежать життя захисників по всій лінії фронту. Саме тому концентруємося на спецтранспорті екстреної допомоги з відповідним обладнанням», – підкреслив очільник області Віктор Микита.

За його словами, на фронт попрямує сучасне авто, яке повністю укомплектоване необхідним реанімаційним оснащенням за останніми стандартами. Зокрема, тут є і спеціальні ноші для більш безпечного завантаження пацієнта в карету швидкої. Завдяки цьому бригади військових медиків зможуть ще оперативніше реагувати і рятувати життя захисників безпосередньо в зоні ведення бойових дій та під час транспортування поранених. 

«Це вже третя швидка, яку Закарпаття отримало в межах франко-українського співробітництва та гуманітарної допомоги. Раніше одну машину ми невідкладно відправили до наших військових у район ведення бойових дій, де завдяки цій техніці медики врятували десятки захисників», – зауважив очільник ОВА.

Віктор Микита подякував за сприяння клубу «Lions club de Montfermeil-Coubron, фонду «Rotary club de Crécy», асоціації «Association aux victimes de l’incendie de Leira» та компанії «Beten Ingénierie International»: 

«Це важлива цільова підтримка, і надзвичайно приємно, що наші партнери разом із нами, розуміючи пріоритети, допомагають ефективно закривати першочергові потреби ЗСУ».

Нагадаємо, Змія вкусила однорічну дівчинку на Закарпатті: дитина в лікарні